Antalya rent a car ve araç kiralama hizmetleri
 • Antalya Rent A Car ve Araç Kiralama

  Kalite ve güveni esas alan Antalya Rent A Car hizmet politikaları gereğince; Müşterilerin yaşayabileceği olası sorunlarda eğitimli personel ile hızlı çözümler sunmak, hizmet öncesi ve sonrası müşterilerimize ihtiyaç duyacağı konularda profesyonel anlamda Antalya genelinde Araç Kiralama hizmeti sunmaktır.

  Müşterilerimizin istediği hizmetleri saatinde gecikmesiz almalarını sağlamak personelin moral ve motivasyonunu destekleyerek müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmak için yoğun çaba saf etmekteyiz. İnsan ve doğa haklarını gözeterek; evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Sunduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün daha da üst seviyeye taşımak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

  Antalya bölgesinde araç kiralama hizmeti almayı düşündüğünüzde ilk aklınıza gelecek Rent A Car firması olmayı arzu ediyoruz. Bu isteklerimiz kalite ve hizmet anlayışımızı tanımanız açısından iyi bir değerlendirme fırsatı olacaktır. Gelin bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirelim...

  Antalya Rent A Car, Araç Kiralama ve Otomobil Kiralama bilgilerinden yararlanmak için web sitemizden faydalanabilirsiniz.

  Araç Kiralama Önerileri; Araç kiralama hizmeti, pek çok kişi tarafından düzenli olarak kullanılırken kimileri ise ilk kez bu sistemden yararlanır.

  İlk kez araç kiralayacak kişiler ise araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler konusuna önem vermeli, sözleşme yapmadan önce mutlaka önerilere göz atmalı ve olası problemlerle karşılaşma ihtimalini en aza indirmelidir. Araç kiralama önerileri aşağıdaki gibi belirtilmektedir.

  Güvenli bir şirket tespit etmek
  Araç kiralamaya karar verdikten sonra sektörde hizmet veren ve bilinen markaları araştırmalı, tercihinizi bu isimlerden yana kullanmalısınız. Marka bilinirliği şirketin güvenli olduğunu ortaya koyan özelliklerden sadece biridir. Diğer maddeler arasında, filosundaki araba markaları, kasko hizmetleri, fiyatları ve hizmetleri yer almaktadır.

  Doğru araç seçimi yapmak
  Araç modellerini incelerken, dış görünüşünden ziyade teknik özelliklerini dikkate almalısınız. Daha önce kullandığınız, özelliklerini bildiğiniz bir araba kiralamak kullanım sırasında işinize yarayacaktır. Arabanın otomatik ya da manuel olması, yakıt türü, koltuk sayısı, bakım onarım kontrolleri gibi başlıklar sizi adım adım doğru araca götürecektir.

  Arabanın teknik özelliklerini kontrol etmek
  Sözleşmeyi imzalamadan önce aracın dış yapısında herhangi bir çizik, darp izi olup olmadığına mutlaka bakmalı, şayet varsa bunu sözleşmede belirtmelisiniz. Kontrol etmeniz gereken diğer yer ise güvenlik donanımlarıdır. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerine öncelik vermelisiniz. İlk yardım çantasını da ihmal etmemelisiniz.

  Doğru sorular sormak
  Sözleşmeyi imzalamadan önce Rent a Car firması yetkilisine, aracın rent a car kaskosuna sahip olup olmadığını, fiyata dâhil olan hizmetleri, kaza durumlarında hangi prosedürlerin uygulandığını, acil durumlarda ulaşılabilecek iletişim bilgilerini rahatlıkla sorabilirsiniz. Bu madde araç kiralama önerileri içerisinde belki de en önemli olanıdır.

  Sözleşme maddelerini önemsemek
  Araba kiralama hizmetinden faydalanmak için, rent a car şirketi sizden sözleşme imzalamanızı isteyecektir. Sözleşme maddelerinde genel olarak kullanıcının trafik kurallarına uyması, güvenli ve doğru bir şekilde kullanması ile ilgili ibareler yer almaktadır. Sözleşmede genel prosedürden farklı maddeler yer alıyorsa mutlaka sormalı ve sebebini öğrenmelisiniz.

  Erken rezervasyondan faydalanmak.
  Rent a car şirketleri tüketicilere sağladığı indirimlerden biri de erken rezervasyon kampanyasıdır. Şayet seyahat etmek istediğiniz tarihi önceden belirlediyseniz rent a car şirketiyle hemen irtibata geçmeniz ve rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

  Kiralama ücretine dahil olanları öğrenmek
  Araç kiralama fiyatı, belirlediğiniz arabanın markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Belirlenen rakam içerisine navigasyon cihazı, bebek koltuğu, oto aksesuarları, acil yardım gibi hizmetler dahildir.

  Avantajlı ödeme seçeneklerini sormak
  Türkiye’de hizmet veren hemen hemen tüm Rent a Car şirketleri, aylık ya da yıllık kiralamalarda avantajlı fiyat çalışmaları yapmaktadır. Bu tip uzun dönem araç kiralama hizmetleri, çoğu zaman sadece şahıslar için değil şirketler içinde önem arz etmektedir.

  Aracı teslim ederken dikkat etmek
  Kiraladığınız aracı Rent a Car şirketine teslim ederken, mutlaka yazılı ve imzalı bir belge istemelisiniz. Her ihtimale karşı bu belgeyi saklamalı ve gerekli durumlarda kullanmalısınız.

  Gerekli durumlarda rezervasyonu iptal ettirmek
  Rent a Car şirketlerin web sitesine girerek online rezervasyon yaptırma şansınız olduğu gibi yine bu menüden rezervasyonu iptal edebilirsiniz. Rezervasyon sırasında yaptığınız ödemeyi geri almak ve diğer detayları öğrenmek içinse şirketle iletişime geçmek daha doğru olacaktır.Araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler konusu, özellikle ilk kez araç kiralayacaklar için önemlidir ve olası problemleri en aza indirmektedir. Antalya Rent A Car Rehberi İçin Tıklayınız
 • Firma Adı:
  AntalyaRent A Car
  İlçe / Şehir:
  Muratpaşa ANTALYA
Ürün & Hizmetler ©2016 Antalya