Antalya inovasyon akademi ingilizce eğitim hizmetleri
 • Günümüzde İngilizce artık dünya dili (Lingua Franca) konumunda. Geçen yüzyılın başında vazgeçilmez olan Fransızca popülerliğini kaybetmiş durumda. Bu durum internet ortamında da kendini gösteriyor. İngilizce’ye hakimseniz ilgi alanınızdaki kişilerle iletişim kurabiliyor, konferanslara katılabiliyor, gerçek ve sanal ortamlarda zorluk çekmeden yaşayabiliyorsunuz. İngilizce bilmek günümüzün “olmazsa olmazı”!

  Ergenlikten sonra dil öğrenmek zorlaşıyor

  Antalya da dil eğitiminin önemini vurgularken, bu eğitimin hangi aşamada verilmesi gerektiği konusu önem kazanıyor. İnsan beyninin en esnek olduğu, algılamanın, kodlamanın, dilin en etkin şekilde öğrenilebildiği yaşların çocukluk yaşları olduğunu bilimsel araştırmalar kanıtlıyor. Erken yaşta, hatta ilkokul çağlarında, anadilin yanında eş zamanlı öğrenilen dil, anadil kadar kusursuz ve aksansız olabiliyor. Kısaca, “Ne Kadar Erken, O Kadar İyi.” Bu kritik devre maalesef 12-13 yaşlarında, ergenlik ile sona eriyor. Bu dönemden sonra dil öğrenmek daha da zorlaşıyor.

  Tüm bu bilgilere rağmen eğitim sistemimizde yoğun bir dil eğitiminin (dil hazırlık) değil ilkokulda, lisede bile verilmemesi önemli bir eksikliği gösteriyor. Yabancı bir dilin, müfredatın bir parçası olarak, matematik, coğrafya gibi haftada sadece belli saatlerde verilerek iyi öğrenilmesi, hele ileri yaşlarda, çok ama çok zor.

  İnovasyon Akademi ekibi olarak eğitimin önemini çok iyi biliyor ve üzerimize düşen görevi yapıyoruz

  İNOVASYON AKADEMİ hangi eğitimleri veriyor?

  İnovasyon Akademi yabancı dil eğitimi dışında bilgisayar işletmenliği, on parmak klavye, bilgisayarlı muhasebe, autocad, 3D max, solidwork, web tasarımı ve insan kaynakları yönetimi eğitimleri de vermektedir.

  Eğitim almak için başvuran kişiler, kurs saatlerini kendileri belirlemekte olup hızlandırılmış sistem ile başarılı öğrenme imkanlarını elde edebileceklerdir.

  BİLGİSAYAR PROGRAMLARI DERSLERİ;

  Masaüstü, Office Programları (Word, Excel, Powerpoint) eğitimleri anlatılmaktadır.

  Bilgisayar İşletmenliği : Haftada 2 gün 4 saat 1 aylık eğitimdir. Word, excel,ileri excel, powerpoint

  Bilgisayarlı Muhasebe; Haftada iki gün 4 saat .. Bir ay teori bir ay pratik olmak üzere 2 aylık eğitimdir. 1 ay teori ve 1 ay muhasebe programı üzerinden anlatılmaktadır. Kasa, Cari hesap, Stok (malzemeler) Banka, Çek ve senet, Kira - elektrik - su giderler, faturalar, siparişler, kdv mahsubu, mizanlar, defterler ve bunların excel ile aktarımı anlatılmaktadır.

  On parmak klavye : Haftada 2 gün 4 saat. 1.5 aylık eğitimdir 3dk da 90 kelimenin üzerinde yazarak eğitim tamamlanmaktadır. (Q ve F klavye)

  Autocad : Haftada 2 gün 4 saat 1 aylık eğitimdir. 2 boyutlu çizim öğretilir. Komutlar bittikten sonra proje bazlı çizimler yapılarak anlatılmaktadır.

  3 D Max: Haftada 2 gün 4 saat. 3 boyutlu çizim öğretilir. Mimari modelleme eğitimidir.. kişinin işine göre proje çizdirilerek eğitim tamamlanır. Komutlar bittikten sonra proje bazlı çizimler yapılır ve vray, render, ışık ayarları, kamera ayarları gibi konular anlatılmaktadır.

  Solidwork: Haftada 2 gün 4 saat eğitim verilir. 3 boyutlu çizimdir parça modelleme eğitimidir.

  Web tasarımı: Haftada 2 gun 4 saat 2 aylık eğitimdir.


  Yabancı Diller:

  İngilizce, Rusca, Almanca, Arapça, Farsca, japonca kişiye özel ve grup eğitimleridir

  Projeksiyonlu dersler (ındoor activite)

  Native speaker öğretmenler ile modül sonlarından deneme

  Teog-LYS-LGS SINAVLARINA HAZIRLIK KAMPLARI

  Yurtdışında pratik yapma eğitim imkanları


  KİŞİSEL GELİŞİM;

  - İnsan Kaynakları
  - Eğiticinin Eğitimi
  - İşaret Dili
  - Diksiyon
  - Yaşam Koçluğu

  EĞİTİMLERİN GENEL İŞLEYİŞİ

  - Eğitimlerimiz kişinin isteği ile hızlandırılmış şekilde de verilmektedir..
  - Kişiye özel eğitimlerdir
  - Kişinin istediği gün ve saatlerde
  - Meb onaylı sertifika
 • Firma Adı:
  İnovasyon Akademi Eğitim Kurumu
  Adres:
  Tahılpazarı Mah. 471 sok. F. Durmaz Plaza
  İlçe / Şehir:
  Muratpaşa / Antalya
  Mobil:
  +90 541 816 48 86
  Mark antalya karşısı şekerbank arkasındayız.

  Eğitimlerimiz birebir ve grup eğitimleri olarak verilmektedir. Hafta içi - Hafta sonu eğitimlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgiler için lütfen bize ulaşın...
Ürün & Hizmetler ©2016 Antalya