Antalya forklift kiralama
 • Antalya Forklift Kiralama

  Ağır yük taşımada büyük kolaylık sağlayan forklift iş makineleri, günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı olan firmamız Antalya bölgesinde günlük kiralama, saatlik kiralama, aylık kiralama ve yıllık kiralama seçenekleri ile 7/7583 Sayılı İş Emniyeti ve İş Güvenliği Tüzüğü ve 1475 Sayılı iş Kanunu hükümlerine uygun hizmet vermektedir.

  Ana faaliyet alanımız olan FORKLİFT kiralama ve oto kurtarma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olarak daima yanınızda, problem değil çözüm üreten hizmet politikamızla Antalya iş dünyasına hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Forklift ihtiyaçlarında ekonomik fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile zamanında ve gecikmesiz hizmet alabilirsiniz.

  Forklift Nedir ve Nerelerde Kullanılır ?

  Limanlarda ve büyük depolarda bulunan, önündeki iki uzun demirle paletli yükleri kaldırmaya yarayan iş makinesidir.

  Sanayi kesimlerinde; depolama, gümrük, stoklama, ambarlama gibi iş yerlerinde ekonomik olarak iş yapan makinelerdir. Bu makineler ile malzemelerin yükleme, boşaltma ve taşıma hizmetleri yapılmaktadır. Yapılacak olan cinsine göre asansöre veya boma ataşman bağlantısı yapılarak iş yaptırılır

  Forklift Operatörü

  Forklift Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, forklift kullanarak, çeşitli yükleri emniyetli bir şekilde yükleme, boşaltma ve forkliftin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir. Operatör, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı operatör belgesine sahip olmalıdır. Her hangi bir kaza anında bütün sorumluluklar operatöre rücu eder.

  Operatör belgesine sahip olmayan kişi yasal olarak forklift iş makinesini kullanamaz.

  Bu tür elemanları çalıştıran işverenler yasa gereği 7/7583 Sayılı İş Emniyeti ve İş Güvenliği Tüzüğü ve 1475 Sayılı iş Kanunu hükümlerine göre suçlu sayılırlar.

  Antalya Forklift Kiralama Hizmetleri web sitemizden bize ulaşmak için buraya tıklayınız
 • Firma Adı:
  Jet Forklift Kiralama Hizmetleri
  Adres:
  Liman Mahallesi Boğaçay Caddesi No:13 Savaş Apt No: 3/B
  İlçe / Şehir:
  Konyaaltı / Antalya / Türkiye
  Telefon:
  +90 242 229 6086
  Mobil:
  +90 507 918 1994
  JET FORKLİFT SORUMLULUK TAŞIR!
Ürün & Hizmetler ©2016 Antalya