Emirgan Koltuk Ve Halı Yıkama

Tansu çiller caddesi şelale mahallesi no:186 7210 Kepez/Antalya
Yayınlanan 15 Mart 2021 / 144

Antalya’da, Rotovac yıkama makinesi ile halılar tertemiz oluyor. Emirgan halı yıkama gelişen teknolojinin olanaklarıyla modern makineler kullanır. Bu makineler yüzeyleri derinlemesine temizlerken uzun süreli kalıcı temizlik sağlamaktadır. Yatak temizleme servisiyle yerinde hizmet verilmektedir. Gerekli durumlarda küf ya da leke çıkartma uygulaması yapılmaktadır. Hızlı ve etkili yapılan temizlik işlemiyle yataklarınız kullanılabilir durumda temiz şekilde teslim edilmektedir.

Yorgan ya da battaniyelerin temizlik işlemleri yıkama fabrikasında temizlik garantili olarak, her biri tek tek kontrol edilerek yıkanmaktadır. Öncesinde herhangi leke tespit edilirse önce leke çıkarma işlemi uygulandıktan sonra yıkama aşamasına geçilerek kuru ve temiz olarak teslim edilir. Sizin de temizlenmesi gereken halınız ya da koltuğunuz varsa bizi arayın.

Emirgan Koltuk ve Halı Yıkama Fabrikası Hizmetinizdedir.

Rotovac halı temizleme makinesi geniş alanlarda yer edinir. Bu makineler sistem olarak zemine uygun şekilde temizleme yapar. Burada halı temizlerken halının yapısına göre kendisini ayarlayarak, yüksek seviyede çalışır. Makine halı yıkamacıların rahat şekilde  kullanabileceği donanıma sahiptir. Bunun yanında kişilerin ev ortamında da kullanımına uygundur.

Makine sisteminde deterjanlar için ayrı bölüm bulunmaktadır. Burada tercihe göre istenilen deterjanlar yerleştirildikten sonra makine herhangi bir alete gerek kalmadan çalışır. Sertifikalı şampuanlar kullanarak insanlar açısından çevre sağlığına zarar vermeden çalışıyoruz. Antalya’da tekstil yıkamacıları arasında en iyi hizmeti vermek üzere çalışan firmamızdan yerinde hizmet alınabilir. Emirgan koltuk ve halı yıkama, size özel profesyonel hizmetler vermektedir.

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: