Can Teknik Doğalgaz

Fabrikalar Mahallesi, 3049. Sk., 07090 Kepez/Antalya, Türkiye
Posted on 8 Mart 2018 / 1265
Can Teknik Doğalgaz
Sektör : Enerji
İlçe : Kepez
Telefon : 0 242 325 08 64

Can teknik doğalgaz; Enerji mühendisliği ve danışmanlık alanında boru hatları ve alternatif enerji projelerinin dizayn ve fizibilite çalışmaları; Yapım, sistem ve ekipman temini, bunların son testleri, müşavirlik ve dokümantasyon hizmetlerine kadar her bölümünde; üst yapı, doğal gaz iletim ve dağıtım ve çevre koruma projelerinde; Tesis mühendisliği alanında tesisat, gaz tesisleri, yapım, işletme ve bakım, işletme yönetimi ve sistemlerinde; Enerji alanında, proje tasarımı ve fizibilite çalışmalarıyla ilgili tüm hizmetlerin faaliyetlerini yürütmektedir.

Can Teknik Doğalgaz Proje ve Mühendislik Antalya

Konaklama Merkezleri, Otel, Tatil Köyü, Yurtlar, Resmi Kurum Lojmanları vb, Eğitim Tesisleri, Sosyal Tesisler, Üniversite ve Kampüsler; Özel, Resmi Hastane ve Tıp Merkezleri, Toplu Konut ve Villalar, Fabrika ve Üretim Haneler, Spor Tesisleri, Hayvan Çiftlikleri, Seralar

Doğal gaz nedir?

Başta CH4; Metan ve C2H6; Etan olmak üzere çeşitli hidrokarbondan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Doğalgaz renksiz, kokusuz havadan hafif bir gazdır.

Güvenli bir yakıt mıdır? Doğru kullanıldığı sürece doğalgaz tehlikeli değildir. Gaz dağıtım şirketleri doğalgazın abonelere güvenli bir şekilde ulaştırılması için her türlü tedbiri almaktadır.

Nasıl oluşur? Doğalgaz, organik maddelerin yeryüzünün alt katmanlarında milyonlarca yıl süren doğal dönüşümü sonucunda oluşur. Kaynağından çıkarıldığı haliyle, herhangi bir işlemden geçirilmeksizin kullanılabilmektedir.

Neden daha verimlidir? Hava ile yakıtın karışması gaz halinde daha kolay olduğundan tam yanma durumuna daha kolay ulaşılır. Katı ve sıvı yakıtlarda ise karbonmonoksit çıkışı nedeniyle eksik yanma söz konusudur. Doğalgaz, verilen yakma havası ile kolayca birleşerek tam yanma sağlar; Dolayısıyla dışarıya atılan ısıtılmış ancak yanma işlemine karışmamış hava miktarı daha azdır.

Bacadan atılan enerji daha az olduğundan, doğalgaz daha verimli bir yakıttır.

Niçin temiz enerjidir? Doğalgaz temiz bir gazdır. Yandığında kül, karbonmonoksit ve kükürt bileşikleri oluşturmaz ve çevrede asit yağmuruna sebep olmaz. Yalnızca karbondioksit ve su buharı meydana gelir. Bunun yanında azot oksit emisyonu diğer yakıtlara kıyasla daha azdır. Can teknik olarak doğalgaz sektöründe profesyonel ve deneyimli ekibimizle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde daima başarıya doğru yürümekteyiz. Başarının kolay elde edilmediğini çok iyi biliyor, emek ve gayretlerimizi hizmet sunduğumuz firmaların memnuniyeti için kullanıyoruz.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: