Birbilen Hukuk Bürosu

Tahılpazarı Mah. Adnan Menderes Bulv. Emel İş Hanı No:15 D:12, 07070 Muratpaşa
Yayınlanan 13 Aralık 2020 / 146
Birbilen Hukuk Bürosu
Sektör : Hukuk
İlçe : Muratpaşa
Telefon : 0 242 244 10 47
Sektör : Hukuk
İlçe : Muratpaşa
Telefon : 0 242 244 10 47

Antalya’da, Birbilen hukuk bürosu olarak faaliyetler sürdürülmektedir. Ülkemizde alınan tüm önlemlere rağmen maalesef pek çok işçi kazaları gerçekleşmektedir. Meydana gelen bu kazalar çoğu zaman işçinin ölümü yaralanması sakat kalması gibi oldukça üzücü durumları ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber, mağdur olan işçilerin ya da vefat eden işçinin ya da yakınlarının tazminat hakları doğmaktadır. Bu tür kazalardan kaynaklanan ceza davalarının takibi sebebiyle açılacak, maddi manevi tazminat davalarını kapsamaktadır. Hukuki uyuşmazlıkların çözümü ve davaların takibi gerek tecrübesi ile söz konusu davalarda tazminat veya alacak hesaplamalarına dair alınan; bilirkişilik eğitimleri ile Antalya iş kazası avukatı kazalara maruz kalan işçilere profesyonel anlamda hukuki destek vermektedir.

Birbilen Hukuk Bürosu Antalya’da Hizmet Verir.

Birbilen hukuk bürosu veya Antalya iş kazası avukatının meydana gelen olayın kaza kapsamında değerlendirilip değerlendirilmeyeceği hususunu öncelikle açıklığa kavuşturması gerekmektedir. En genel anlamda işçi tarafından işin yapılması esnasında meydana gelen tüm kazaların iş kazası kategorisinde değerlendirilmelidir.

İş Kazası Olarak Kabul Edilen Haller Nelerdir?

Bununla beraber işverenin çalışanını bir yere araçla göndermesi sırasında oluşan trafik kazaları; çocuğunu emziren kadın çalışanın bu sırada başına gelebilecek her türlü kaza vs. İşçinin, işveren tarafından kendi görev alanı dışında bir yere gönderilmesi; burada maruz kaldığı her türlü iş kazası kapsamında değerlendirilir. Birbilen hukuk yukarıda belirtilen durumları örnek olarak vermiştir. Bu kazalar sadece yukarıda sayılan durumlardan ibaret değildir.

İncelemeler
5
Toplam puan 1 GÖZDEN GEÇİRMEK
Kalite: Güven: Hizmet:
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: