Anıl Halı Yıkama

Kepez/Antalya
Posted on 6 Mart 2018 / 2074

Ev temizliğinde en zahmetli hatta imkansız olan konu evde halı yıkama işidir. Kullandığım halılar nasıl yıkanacak? Temiz olacak mı, hijyenik olacak mı? diye düşünüyorsanız işte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz. Anıl temizlik ve Antalya halı yıkama olarak sektörde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi ve işimizi geliştiriyor, teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bizden hizmet alarak memnun olmayan şikayet eden müşterimizi tespit ederseniz bütün halılarınızı ücretsiz yıkıyoruz.

Halı yıkama hizmetine 2006 yılında başladığımızda günlük 50 m2 kapasiteyle hizmet verirken, 2017 yılında günde 2000 m2 yıkama, 2000 m2 kurutma kapasitesine ulaşmıştır. Bu elde ettiğimiz başarıyı ve Antalya’da firmalar arasındaki farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri odaklı çalışmamıza borçluyuz.

Kalite tesadüf değildir özveri ve emek ister.

Anıl Halı Yıkama Antalya’da

Antalya anıl halı yıkama olarak Antalya merkez Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ve Döşemealtı ilçelerinde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Halı temizliğinde, Fabrikamızda her türde halıyı hijyenik olarak profesyonel, bitkisel ve antibakteriyel deterjanlarla yıkıyoruz. Halılar fabrikamıza geldiğinde cinslerine göre ayrılır toz alma işleminden geçer.

Her cins halının kendisine özel deterjanı leke çıkarıcısı , yıkama şekli ve baskı ayarı vardır. Örneğin; Makine halılarında otomatik yıkama süresi kirlilik durumuna göre 3 ile 5 dk arasında değişirken fırçaların baskı ve basınç ayarı 6 bar olması gerekir. Bu süre deterjan, baskı ayarı ve leke çıkarıcılar halının cinsine göre değişiklik gösterir. Yıkamadan geçen halılar kurutma makinesinden çıkarılır ve askılara asılır, askıya alınan halıda bir leke veya olumsuzluğa rastlanırsa yıkama sil baştan tekrar yapılır. Müşterimizi memnun etmek için bunu yapmak zorundayız.

Anıl halı yıkamada temizliğin garantisini veriyoruz.

Sektör : Temizlik
İlçe : Kepez
Anıl Halı Yıkama
Sektör : Temizlik
İlçe : Kepez
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: