Anıl Halı Yıkama

Kepez/Antalya
Kayıt Tarihi 6 Mart 2018 / 1106
Anıl Halı Yıkama
Sektör : Temizlik
İlçe : Kepez

Ev temizliğinde en zahmetli hatta imkansız olan konu evde halı yıkama işidir. Kullandığım halılar nasıl yıkanacak? Temiz olacak mı, hijyenik olacak mı? diye düşünüyorsanız işte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz. Anıl temizlik ve halı yıkama olarak sektörde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi ve işimizi geliştiriyor, teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bizden hizmet alarak memnun olmayan şikayet eden müşterimizi tespit ederseniz bütün halılarınızı ücretsiz yıkıyoruz.

Antalya Halı Yıkama ile Ekonomik Temizlik

2006 yılında hizmet vermeye başladığımızda günlük 50 m2 kapasiteyle hizmet verirken, 2017 yılında günde 2000 m2 yıkama, 2000 m2 kurutma kapasitesine ulaşmıştır. Bu elde ettiğimiz başarıyı ve Antalya’da firmalar arasındaki farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri odaklı çalışmamıza borçluyuz. Kalite tesadüf değildir özveri ve emek ister.

Anıl Antalya halı yıkama olarak Antalya merkez Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ve Döşemealtı ilçelerinde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Halı temizliğinde, Fabrikamızda her türde halıyı hijyenik olarak profesyonel, bitkisel ve antibakteriyel deterjanlarla yıkıyoruz. Halılar fabrikamıza geldiğinde cinslerine göre ayrılır toz alma işleminden geçer. Her cins halının kendisine özel deterjanı leke çıkarıcısı , yıkama şekli ve baskı ayarı vardır. Örneğin; Makine halılarında otomatik yıkama süresi kirlilik durumuna göre 3 ile 5 dk arasında değişirken fırçaların baskı ve basınç ayarı 6 bar olması gerekir. Bu süre deterjan, baskı ayarı ve leke çıkarıcılar halının cinsine göre değişiklik gösterir. Yıkamadan geçen halılar kurutma makinesinden çıkarılır ve askılara asılır, askıya alınan halıda bir leke veya olumsuzluğa rastlanırsa yıkama sil baştan tekrar yapılır. Müşterimizi memnun etmek için bunu yapmak zorundayız.

Halı yıkamada temizliğin garantisini veriyoruz.

Anıl halı yıkama firması olarak temizliğin garantisini veriyor ve şunu size rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Bizim çıkaramadığımız lekeleri hiç kimse çıkaramaz.

Yaşam alanlarımızda banyo, tuvalet dahil her bölümünde kullandığınız halıların periyodik ve hijyenik bakımının yapılması özellikle çocuklarınızın sağlığı açısından çok önemlidir. Astım bronşit, alerji vb. solunum yolu hastalıklarını tetikleyeceği gibi enfeksiyon riskini de arttıran mikro organizmaları ve bakterileri içine hapseder. Yer döşemesinde kullandığımız halılar oldukça sağlıklıdır tabi temiz kullanıldığımız sürece değil mi? Bölgemizde son zamanlarda bir çok firma bu konuda hizmet vermeye başladı, ucuz halı yıkama yapıyoruz diye.

Ucuza verilen hizmetin her yerde yarar sağlamadığını biliyoruz böyle olunca ister istemez aklımıza takılıyor,

Halılar ne kadar temiz ve hijyenik oluyor ve ne tür temizlik maddeleri kullanılıyor işte bunların hiç birini bilmiyorsunuz, Bizim size tavsiyemiz tasarruf edeceğim derken sağlığınızdan olmayın para kazanılır ama sağlık asla..

Antalya Anıl halı yıkama olarak hizmetimiz ücretsiz servislerimizle başlar.

Temizlik ürünleri satışımız bulunmamaktadır. Ücretsiz servisimizle yıkanması gereken halıları adresinizden alıyoruz. Yıkama sonrası ön bilgi veriyor müsait durumunuza göre halınızı adresinize teslim ediyoruz. Hizmet açıklamamız güncellenmektedir.
Halı yıkama fiyatları hazırlanmaktadır.
Anıl Halı Yıkama
Anıl Temizlik
    Yorumlar
    Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
    Bir Değerlendirme Yapın
    Kalite: Güven: Hizmet: