Anıl Halı Yıkama

Kepez/Antalya
Yayınlanan 6 Mart 2018 / 2226
Anıl Halı Yıkama
Sektör : Temizlik
İlçe : Kepez
Sektör : Temizlik
İlçe : Kepez

Ev temizliğinde en zahmetli hatta imkansız olan konu evde halı yıkama işidir. Kullandığım halılar nasıl yıkanacak? Temiz olacak mı, hijyenik olacak mı? İşte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz. Biz sektörde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi ve işimizi geliştiriyor teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bizden hizmet alarak memnun olmayan ve şikayet eden müşterimizi bulamazsınız.

Anıl halı yıkama hizmetine 2006 yılında başladığımızda günlük 50 m2 kapasiteyle hizmet verirken; 2017 yılında günde 2000 m2 temizlik, 2000 m2 kurutma kapasitesine ulaşmıştır. Bu elde ettiğimiz başarıyı Antalya’da firmalar arasında farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri odaklı çalışmamıza borçluyuz. Kalite tesadüf değildir emek ister.

Anıl Halı Yıkama Antalya

Anıl halı yıkama olarak Antalya merkez Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ve Döşemealtı ilçelerinde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Ev temizliğinde fabrikamızda her türde halıyı hijyenik olarak profesyonel, bitkisel ve antibakteriyel deterjanlarla yıkıyoruz. Halılar fabrikamıza geldiğinde cinslerine göre ayrılır toz alma işleminden geçer.

Her cins halının kendisine özel deterjanı leke çıkarıcısı ve baskı ayarı vardır. Örneğin; makine halılarında otomatik süresi kirlilik durumuna göre 3 ile 5 dk arasında değişirken fırçaların baskı ve basınç ayarı 6 bar olması gerekir. Bu süre deterjan, baskı ayarı ve leke çıkarıcılar halının cinsine göre değişiklik gösterir. Yıkamadan geçen halılar kurutma makinesinden çıkarılır ve askılara asılır. Askıya alınan halıda bir leke veya olumsuzluğa rastlanırsa sil baştan tekrar yapılır. Müşterimizi memnun etmek için bunu yapmak zorundayız. Anıl yıkamada temizliğin garantisi verilir.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Kalite: Güven: Hizmet: