Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi antalyakobi.com internet sitesinin ziyaretçilerinin gizlilik koşullarını içermektedir. Bu sözleşme, antalyakobi.com tarafından ziyaretçilerden toplanan bilgileri, bunların nasıl kullanıldığını ve gizliliğin korunması için hangi yolların izlendiğini içermektedir.

Bilgi Toplama

antalyakobi.com internet adresinin kayıtlı üyesi haline geldiğinizde, ürün ve hizmetlerini kullandığınızda ve ziyaret ettiğinizde, sitede firma kaydı ve reklam oluşturduğunuz takdirde kişisel bilgileriniz antalyakobi.com web sitesi veritabanına kayıt edilmektedir.

Sitemizi ziyaretiniz sırasında kullanmış olduğunuz alan adı, internet sitenizin adresi, sitemizde ne kadar süre kaldığınız ve bilgisayarınıza ait IP adresi gibi kişisel olmayan bilgileriniz de tarafımızdan toplanmaktadır. Bu bilgiler sitemizin performansı ve işleyişinin geliştirilmesi açısından gerekli görülmektedir.

Kayıtlı bir üyemiz olduğunuz takdirde; isim, ülke, şehir, telefon numarası ve mail adresiniz sistemimize dahil edilmiş olmaktadır. Firma bilgileri ürün ve hizmetlerin ziyaretçilere ulaştırılması için adresiniz ve konum bilginizin de oluşturduğunuz kayıtta doğru olması gerekmektedir.

antalyakobi.com bilgisayarınızın IP adresi de dahil olmak üzere İnternet sunucunuzdan otomatik olarak bilgi alır ve kaydeder. Kullandığınız cihazlar talep ettiğiniz herhangi bir internet sayfasını toplar ve kaydeder.

antalyakobi.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanma hakkına sahiptir: tanıtım ve içerik konularının ihtiyaca göre uyarlanması, ürün ve hizmetler için taleplerinizin yerine getirilmesi, hizmetlerin geliştirilmesi, sizinle iletişime geçilmesi ve/veya yurt içi ve yurt dışından gelen müşteri talepleri doğrultusunda istatistiksel bilgilerin sağlanması.

Hesap Bilgileriniz

antalyakobi.com adresindeki Hesap Bilgilerinizi her zaman düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olduğunuz takdirde antalyakobi.com tarafından yollanacak bilgileri almayı onaylamış sayılırsınız.

İnternet Araçları ve İlgili Teknolojiler

Sitemizi ziyaret ettiğinizde karşılaştığınız içeriğin zenginleşmesi için İnternet araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar, hiçbir kişisel bilgi toplama amacı içermemekte sadece bilgisayarınıza ait kayıt bilgilerini yakalayabilmektedir. Bu araçların size ulaşmasını engellemeniz antalyakobi.com sitesine erişiminizi etkilememekte ancak sitemizin sağladığı gelişmiş özelliklerden faydalanmanızı sınırlamaktadır.

Üçüncü Kişi Reklam Kuruluşları ve Diğer Bağlantılar

antalyakobi.com internet sitesi üçüncü kişiler tarafından hazırlanan reklamları ve diğer İnternet sitelerine yönlendiren bağlantıları içermektedir. Diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik kuralları için hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ortaklarımız veya reklam verenlerimiz bu üçüncü kişileri, reklamların sitemizde yayınlaması için kullanabilmektedirler. Bu üçüncü kişiler sitemizi ziyaret ettiğiniz sırada sizin İnternet sunucunuza tarayıcı çerezlerini yerleştirebilirler. Herhangi bir üçüncü kişilerin İnternet çerezleri ait oldukları kurumun gizlilik kurallarına tabidirler.

Üçüncü Kişiler ile Paylaşılan Bilgiler

antalyakobi.com sitenin gelişimi, reklam verenlerin ilgisini çekmek ve listeleme için ziyaretçilerin siteyi ziyaretleri esnasında topladığı bilgileri ilgili üçüncü kişiler ve ortakları ile paylaşmak için kullanabilmektedir. Örneğin, sitenin kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini, ortalama olarak her sayfada ne kadar vakit geçirdiği gibi bilgiler paylaşılabilmektedir. Bu şekilde kullanılan ve paylaşılan bilgiler hiçbir kişisel bilginin üçüncü kişilere açıklanması anlamına gelmemektedir.

Ürün ve hizmetlerin sağlanması veya sizden izinli bilgilerin kullanılması veya aşağıdaki şartların gerçekleşmesi dışında; sizin kişisel bilgilerinizi hiçbir bağlı olmayan şirkete ya da kişiye kiralayamaz, açıklayamaz ve de paylaşamaz .

• Hukuki süreçler söz konusu olduğu takdirde, mahkemelerde veya hukuki işlemlerde kullanmak üzere veya yasal haklarımızın kullanılması esnasında veya yasal iddialara karşı kendimizi savunma esnasında;

• Hukuki soruşturma sırasında; yasadışı eylemlerden korunma ve dava açılması sırasında; dolandırıcılık veya sahtekarlıktan şüphelenildiği durumlarda; herhangi bir kişinin fiziksel bütünlüğüne ve can güvenliğine yönelik tehdit unsuru içeren bir durum meydana geldiğinde; antalyakobi.com Sözleşme Koşulları’na karşı ihlal söz konusu olduğu takdirde veya diğer hukuki süreçlerde ve yasal zorunluluk altında bilgilerin kullanılmasını ve paylaşımını gerekli görmekteyiz.

antalyakobi.com da her hangi bir reklamı görüntüleme yaptığınız takdirde size ait hiçbir kişisel bilgiyi reklam verene sağlamamaktadır.

Güvenlik

antalyakobi.com güvenliğinizi ciddi olarak önemsemektedir ve bilgilerinizi korumak için gereken önlemleri almaktadır. İnternet üzerinden gerçekleşen hiçbir data iletiminin güvenliği %100 garanti edilemez. Bize ilettiğiniz hiçbir bilginin güvenliğinden emin olamayız ve temin edemeyiz, ayrıca bu riski siz de taşımaktasınız. Bize bilgilerinizin ulaştığı andan itibaren sistem içindeki güvenliğini sağlamak için gereken çabayı harcamaktayız. Ancak bu, bilgilerinize erişimi, bilgilerinizin açığa çıkmasını, değiştirilmesini ya da herhangi bir firewall tarafından ihlal edilmesini engellemenin veya çalıştığımız sunucunun programının güvenliğini garanti etmemektedir. antalyakobi.com güvenlik teknolojilerini daha güvenli ve gelişmiş hale getirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Ancak sadece yetkisiz girişlerin erişimini azaltmaya yönelik ilerleme kaydedilebilmiştir.

Bu siteyi kullanarak veya kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşarak, sizinle elektronik olarak iletişime geçtiğimiz bu sitedeki güvenlik, gizlilik ve kullanımınız esnasında karşılaşılan idari işlemleri kabul etmiş oluyorsunuz.

Gizliliğin korunması

antalyakobi.com kişisel bilgilerinizin korunması için uygun fiziksel, elektronik ve yasal güvenlik önlemlerini kullanmayı sürdürmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinin Güncellenmesi

Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi, Gizlilik ve Güvenlik politikalarına göre değiştirilip güncellenmektedir. antalyakobi.com Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinde, meydana gelen değişikliklere uygun güncelleme yapma hakkında sahiptir.

Aramalarda Daha Çok Görünün!

Ürün ve hizmetlerinizi arayan kişilere Google aramaları ile anında ulaşın. Daha fazla müşteriye ulaşmak için reklamınızı başlatmanız yeterli.