Doğan Şimşek Restaurant Sponsor

Yetkili
Doğan Şimşek
Adres
Güvenlik Mahallesi 281 Sokak No:21/A, , , , 07030
Telefon
+90 (242) 344 58 58
Kayıt Tarihi
Kayıt No
11
Aldığı Oy Sayısı
25
Ziyaretçi Sayısı
6165
Google Link Listeleme
Tıklayın!(38 visits)
DOĞAN ŞİMŞEK Restaurantın Tarihçesi; Antalya'mızın meşhur olmuş geleneksel lezseti Köfte ve Piyazın üstadı olan uzun yıllar halkımıza geleneksel lezzeti koruyarak ilkelerinden ödün vermeden, bugüne taşımak için ve sizlerin tatmasına büyük katkıları olan Meşhur Köfte Piyazcı Şaban Aga lakabıyla tanınan (Şaban Çavlı)'nın torunudur.

Doğan Şimşek 1984 yılında dedesinin yanında mesleki hayatına başlamış ve o günden bugünlere kadar dedesinin ilkelerinden ayrılmadan, Antalya'mızın geleneksel lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden günümüze taşımak için uzun yıllar emek vermiş, sizlerin sayesinde markalaşmış ve usta bir işletmecidir.

Doğan Şimşek Restaurant güler yüzlü, profesyonel ekibiyle evinizin rahatlığında, sıcak bir aile ortamı sağlayarak, kalite ve hijyenden ödün vermeden, geleneksel lezzeti müşterilerine tattırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Aksu'lu Köfte Piyazcı Doğan Şimşek Salonu'nda 1 Porsiyon Köfte, Antalya usulü Piyaz, Salata, Ayran ve Tatlı

Hayatın keyfini doyasıya çıkardığınız anlar en sevdiğiniz lezzetlerle donatılmış bir masaya kurulduğunuz zamanlardır. Bir de dumanı üstünde mis gibi köftenin cızırdayarak masanıza geldiği o an hiç bitmesin istersiniz.

Sizleri ağzınıza layık bir fırsatla buluşturan Aksu'lu Köfte Piyazcı'da enfes köfte lezzetinin Antalya usulü özel piyazıyla buluşmasından doğan eşsiz tadın keyfini çıkarmak istiyorsanız acele edin!


Dededen toruna geleneksel lezzetin adresi
Rate this listing
25 oy
Beğenen:
1
Resim Galeri (5)
287.png
58.jpg
55.jpg
61.jpg
62.jpg
Harita Map

İmleme Nedir?

Kolayca sosyal ağ oluşturulmasına imkan sağlayan makale içerik yönetim sistemidir. Sitelerinizi ve ilan linklerinizi paylaşın daha geniş kitlelere kısa sürede ulaşın... Sitelerinizin linklerini antalyaimleme  de paylaşın sitenize değer kazandırın. 

Bölgesel İnovasyon Sistemi

İnovasyon sayesinde kârlılığı ve sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen firmaların, faaliyet gösterdikleri bölge ve bu firmalara sağlanan imkânların niteliği işletmelerin inovasyon performanslarını etkilemektedir. Ücretsiz kobi bilişim desteği alabilirsiniz.